Jesteśmy pierwszym w Polsce pismem motoryzacyjnym, które oferuje swoje treści w wersji na iPady i tablety z systemem Android. Zapraszamy Czytelników do Auto Świata w tej formie.

Czytelnikom oferujemy tam więcej treści, niepowtarzalne ilustracje i multimedialne prezentacje testowanych samochodów. Tu znajdziesz więcej treści, niż w papierowym wydaniu tygodnika Auto Świat. Poszerzyliśmy wydanie o nowe zdjęcia i prezentacje multimedialne.

  • Auto Świat w wersji na tablety zawiera wszystkie materiały z bieżącego wydania drukowanego tygodnika - prezentacje rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównania popularnych modeli samochodów. Wersja tabletowa magazynu jest rozszerzona o dodatkowe zdjęcia, elementy interaktywne, wizualizacje i materiały wideo. Tygodnik AUTO ŚWIAT dostępny jest w App Store i Google Play w następujących cenach:Pojedynczy numer 0,89 euroAbonament miesięczny 1,79 euro (z możliwością darmowego wypróbowania jednego numeru)Abonament kwartalny 5,49 euroAbonament półroczny 9,99 euroAbonament na cały rok 18,99 euro

Dla tabletów z Androidem ceny w Google Play są takie same, przeliczone od razu na złotówki.Właścicieli takich urządzeń zapraszamy do lektury naszego wyjątkowego wydania.

Auto Świat 45/2013 - treść najnowszego wydania