Podczas salonu sami szefowie koncernów prezentują nowe modele i strategie swoich firm na najbliższe miesiące. W najnowszym wydaniu Auto Świata ujawniamy niektóre nowości, które debiutują w Genewie.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.autoswiat.pl, gdzie genewskich nowości znajdziecie znacznie więcej, a już od poniedziałku nasi wysłannicy na bieżąco relacjonują przebieg targów.

Możecie tam obejrzeć galerie zdjęć oraz filmy. A jest na co popatrzeć. Wszyscy, którzy czytają nasz tygodnik na tablecie, także i tam otrzymują dodatkowe zdjęcia oraz filmy, tak jak zresztą co tydzień, w każdym wydaniu tabletowym. Tylko w tej wersji dostępny jest specjalny dział RetroFascynacje, w którym pokazujemy samochody, wydarzenia motoryzacyjne i artykuły z prasy motoryzacyjnej w Polsce z początku lat 30. ubiegłego wieku.

Zapraszamy wszystkich kierowców do udziału w 10. edycji Narodowego Auto Testu. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie dzieliliście się z nami opiniami o Waszych samochodach. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jakimi autami jeździcie, jak je oceniacie, co w nich zasługuje na dobrą ocenę, a co wręcz przeciwnie.

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 10/2014 w kioskach i na tabletach

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

A jeśli nie chce Ci się iść po najnowszy numer Auto Świata do sklepu, możesz go kupić w wersji elektronicznej. Jesteśmy pierwszym w Polsce pismem motoryzacyjnym, które oferuje swoje treści w wersji na iPady i tablety z systemem Android. Znajdziesz w niej więcej materiałów multimedialnych oraz specjalnie przygotowany treści.

Najnowszy numer 10/2014 tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI –nowe modele Opla, Mini Clubman i Hyundai Intrado. Druga generacja „trójaczków” z Kolina oraz Seat Leon Cupra

TESTY –Honda CR-V kontra Kia Sportage, Peugeot 301 LPG, Subaru XV i BMW i3

PORADY –Auta zesłomowane z Niemiec, radzimy jak zadbać o układ smarny oraz nowe zasady odliczania podatku VAT

UŻYWANE –Tanie auta z silnikiem benzynowym, Lancia Delta (od 2008 r.) oraz alfabetyczny przegląd marek – litera P

PONADTO –Estońska wyspa, na której wszyscy jeżdżą motocyklami oraz czy warto walczyć ze strażą miejską

Gorąco zapraszamy i życzymy miłej lektury!

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 10/2014 w kioskach i na tabletach