Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Auto Świata” oraz na naszą stronę internetową i zachęcamy, by dołączyć do naszego profilu na Facebooku.

Mieliśmy również okazję jeździć nowym Jeepem Cherokee. Wyraźnie widać wpływ Włochów na stylistykę auta. W teście porównawczym mamy natomiast 5 SUV-ów klasy kompaktowej. Sprawdziliśmy, czy nowy Nissan Qashqai utrzymuje formę poprzednika i jak radzi sobie z rywalami. W dziale „Porady” podpowiadamy, czy opłaca się jechać do warsztatu ze swoimi częściami zamiennymi.

Radzimy też, jaki używany samochód kupić za 10 000 złotych. W tej kwocie najlepiej zastanowić się nad kilkuletnim oszczędnym przedstawicielem klasy B.

Ponownie zapraszamy wszystkich kierowców do udziału w 10. edycji Narodowego Auto Testu. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie dzieliliście się z nami opiniami o Waszych samochodach. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jakimi autami jeździcie, jak je oceniacie, co w nich zasługuje na dobrą ocenę, a co wręcz przeciwnie.

Ankieta znajdująca się na naszej stronie internetowej www.auto-swiat.plpozwoli poznać Wasze ulubione marki i modele, auta, o których marzycie. Nikt w Polsce nie przeprowadza tak szerokich badań z kierowcami, nikt ich nie pyta o to, czy są zadowoleni ze swojego samochodu. A przecież dyskutujemy o tym codziennie, wymieniamy uwagi, dzielimy się kłopotami.

Teraz jest okazja do tego, by zabrać głos w szerszym gronie, zatem gorąco do tego zachęcamy. Wiemy, że firmy samochodowe bardzo interesują się tym, jak kierowcy oceniają ich produkty. Nie ulega wątpliwości, że Wasze opinie wyrażone w Narodowym Auto Teście wpływają np. na ceny lub wyposażenie aut, jakość serwisu, ceny części zamiennych. Dlatego Wasz głos jest naprawdę ważny.

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

Najnowszy numer 16/2014 tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI –niemieckie kombi klasy wyższej Premium, następca kultowej bogini oraz pierwsza jazda nową generacją amerykańskiego SUV-a.

TESTY –porównanie kompaktowych SUV-ów, początek testu długodystansowego Toyoty Auris Hybrid Touring Sports oraz supersportowe kombi.

PORADY –czy oferta największego ubezpieczyciela zrewolucjonuje rynek OC? Kolejna część mapy zagrożeń, czy warto wozić części do warsztatu oraz jak prawidłowo jeździć na rondzie.

UŻYWANE –Mercedes E 350 CDI T (od 2009 r.) – wyniki testu na dystansie 100 tys. km, największe wpadki elektroniki oraz dziesięć małych aut za 10 000 zł.

PONADTO –między coupe a kabrioletem oraz tylko podejrzani kierowcy jeżdżą przepisowo

Wszystkim naszym Czytelnikom składamy wiosenne życzenia radosnych, pogodnych i bezpiecznych świąt Wielkiejnocy.

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 16/2014 w kioskach i na tabletach