• Nowe Mitsubishi Outlander niestety nie pojawi się w Europie, na naszym kontynencie pozostaje obecny model
  • Następna generacja SUV-a będzie pierwszym autem zaprezentowanym na żywo za pośrednictwem platformy Amazon Live

Bez internetu ani rusz. W czasach pandemii niemal wszystkie premiery nowych aut przeniesiono do sieci. Dla mediów, czy innych zainteresowanych, oznacza to tyle, że wystarczy odwiedzić stronę internetową danej marki lub specjalnie stworzony serwis. Mitsubishi wybrało jednak inną opcję.

Mitsubishi Outlander - napęd na cztery koła

Japończycy skorzystali z usług platformy Amazon Live. Nowy Outlander będzie przy tym pierwszym autem, jakie prezentowano na żywo za pośrednictwem amerykańskiego serwisu. Co więcej zobaczymy nie tylko zupełnie nowy model, Japończycy szykują także loterię, by wyłonić jednego szczęśliwca, którzy otrzyma najnowszy model Mitsubishi.

Producent tradycyjnie już nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat nowego samochodu. Oficjalnie zapowiedziano jedynie zaktualizowany napęd na wszystkie koła (AWC - All Wheel Control) oraz dość szybkie dostawy. Produkcja nowego modelu już trwa, a pierwsza partia już niebawem zostanie załadowana na statki.

W sieci można już znaleźć pierwsze nieoficjalne zdjęcia Outlandera bez kamuflażu. Bardzo przypomina koncepcyjny model Outlander Elgenberg, który pokazano na salonie samochodowym w Genewie w 2019 r.