Na stoisku japońskiego producenta po raz pierwszy zostanie oficjalnie zaprezentowana dziesiąta generacja Civica w wersji hatchback, przeznaczonej dla Europy. Pokazane zostanie nadwozie i wnętrze auta, które trafi do seryjnej produkcji w fabryce w Swindon, w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż modelu rozpocznie się na początku 2017 roku.

Obok hatchbacka pojawi się także Civic sedan, który powstaje w zakładach w Gebzé, w Turcji. Ten wariant modelu – najlepiej sprzedającej się Hondy na świecie - będzie oferowany na rynkach kontynentalnej Europy również od 2017 roku.

W Paryżu zobaczymy jeszcze Hondę Jazz w... oryginalnie wyglądającej wersji Spotlight Edition, będącej ewolucją konceptu Jazz Keenlight pokazanego podczas tegorocznych targów w Genewie. Samochód w tej odmianie wyróżnia się licznymi elementami stylizacyjnymi. Z zewnątrz znajdziemy: brązowe dekoracje osłony chłodnicy, ozdobne nakładki lusterek zewnętrznych, specjalne naklejki, unikatowe obręcze aluminiowe oraz dekoracje tylnego pasa nadwozia. Wnętrze ozdabia specjalne wykończenia kierownicy i konsoli centralnej.

Honda Jazz Spotlight
Honda Jazz Spotlight