Utalentowany artysta i kompozytor, który zdobył sławę wygrywając w 2012 roku konkurs na remiks piosenki Beyoncé, pokonując ponad 3000 producentów z całego świata. Przełamujący kanony muzyczne tworzący świeże, odważne kompozycje i interpretacje. W naturalny sposób łączy muzykę i jej wykonanie z zastosowaniem różnych, często pozornie sprzecznych źródeł i gatunków.

Efektem są przełomowe i niespotykane dotąd wydarzenia muzyczne, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wielu muzyków na świecie – najlepszym przykładem fenomenu łączenia ze sobą różnego podejścia do muzyki jest „Hip - Hop History Orchestrated by JIMEK”, które w 2015 roku zostało wykonane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach. Kolejnym spektakularnym sukcesem okazał się projekt Solidarity of Arts, którego Radzimir był gospodarzem. To nie koniec, już za kilka tygodni JIMEK zagra koncert w legendarnym berlińskim Konzerthaus, który zostanie zarejestrowany i wydany przez Deutsche Grammophon, jedną z najważniejszych wytwórni muzyki poważnej na świecie.

Nowe Porsche Panamera to wydatek przynajmniej 523 620 zł za 440-konną wersję 4S. Na nową generację sportowej limuzyny Porsche można już składać zamówienia. Samochody pojawią się w slonach na początku listopada.