Renault Captur Night & Day wyróżnia się dedykowanym tylko dla tej serii kolorem nadwozia Biała Perła w połączeniu z czarnym dachem oraz niebieskimi akcentami kolorystycznymi we wnętrzu. Jest również oferowany w czterech innych kombinacjach kolorystycznych. Dodatkowo auto można wyposażyć w ozdobne elementy imitujące chrom i skórzaną tapicerkę, a z zewnątrz w oklejenie dachu i lusterek bocznych z motywem Wave w kolorze niebieskim.

Jak przystało na serię limitowaną, cechuje się ona długą listą wyposażenia dodatkowego w atrakcyjnej cenie. Edycja Night & Day obejmuje m.in.: system wspomagania parkowania tyłem, klimatyzację automatyczną, kartę Renault Hands Free, system multimedialny R-Link Evolution z nawigacją i usługami on-line oraz mapą Europy w wersji rozszerzonej, czarne aluminiowe obręcze kół w rozmiarze 17 cali, tapicerkę z elementami skóry ekologicznej i niebieskimi przeszyciami. Ponadto znany już silnik Energy TCe 120 jest teraz dostępny również z manualną skrzynią biegów.

Renault Captur Nigh & Day
Renault Captur Nigh & Day

Większy Renault Kadjar w wydaniu Night & Day charakteryzuje się czarnymi felgami aluminiowymi 19”, obudowami lusterek bocznych w kolorze lśniącej czerni i czarnymi osłonami podwozia. We wnętrzu znajdziemy czerwone przeszycia na czarnej skórze siedzeń, kierownicy i dywanikach.

Samochód jest jest seryjnie wyposażony m.in. w: światła przednie Full LED, fotele przednie podgrzewane (kierowcy z elektryczną regulacją), system multimedialny R-LINK 2 z nawigacją, kartę Renault Hands Free, dwustrefową klimatyzację automatyczną i system nagłośnienia marki Bose. Na pokładzie znajdują się też systemy bezpieczeństwa czynnego: układ kontroli pasa ruchu, system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych i automatyczne światła drogowe.

Limitowana edycja dostępna jest dla wszystkich siników z gamy. W dodatku w najbliższym czasie, wyłącznie dla tej wersji, oferowane będą dwa nowe silniki: benzynowy Energy TCe 160 i wysokoprężny Energy dCi 130 X-Tronic.

Renault Captur Nigh & Day kosztuje od 70 900 zł, a Kadjar – od 97 500 zł. Na samochody z limitowanej serii już są przyjmowane zamówienia.