Skoda Enyaq iV – nowoczesna sylwetka

To, że Skoda Enyaq iV ma pod maską elektryczny napęd nie oznacza, że wyzbyła się genów typowych dla Skody. Wprawdzie jej nadwozie ma nowoczesną linię, ale nie wyzbyto się elementów charakterystycznych dla marki. Zatem nadal mamy tu charakterystyczną atrapę chłodnicy zwieńczoną wąskimi reflektorami, a na masce dumnie pręży się logo Skody. Z tyłu wzorem innych modeli zastosowano wąskie światła. Nie zabrakło także efektownych przetłoczeń na klapie bagażnika oraz spoilera nad szybą.

Sprawdź ofertę

Skoda Enyaq iV – nowoczesne multimedia

We wnętrzu pojazdu zdecydowano się na minimalistyczną stylistykę. Na desce rozdzielczej dominuje dotykowy ekran o przekątnej 13 cali, pod nim znalazły się tradycyjne przyciski do obsługi najważniejszych funkcji, a bezpośrednio przed kierowcą zestaw czytelnych, cyfrowych wskaźników. Odczyty najistotniejszych informacji możliwe są również za pomocą wyrazistego wyświetlacza head-up. Wszystko to jest solidnie wykonane z materiałów najwyższej jakości i sprawia, że w kabinie Skody Enyaq iV można poczuć się przytulnie.

Sprawdź ofertę

Skoda Enyaq iV – przestronność w standardzie

Wrażenie przytulności nie ustępuje po zajęciu miejsca na obszernych (czytaj: bardzo wygodnych) fotelach, których obicia okazują się wyjątkowo miłe w dotyku. Atutem wnętrza jest również bardzo dobra przestronność w obu rzędach siedzeń oraz bagażnik o pojemności aż 585-1710 l. Przy takiej ilości miejsca w części pasażerskiej oraz kubaturze kufra urlopowe wyjazdy całą rodziną nie będą żadnym problemem.

Sprawdź ofertę

Skoda Enyaq iV – trzy silniki do wyboru

Skoda Enyaq iV jest dostępna z trzema jednostkami do wyboru. Już bazowa, 179-konna Enyaq iV 60 pozwala rozpędzić samochód do setki po zaledwie 8,8 s. W ofercie są jeszcze dwie odmiany – Enyaq iV 80 oraz Enyaq iV 80x. W pierwszej z nich zastosowano silnik o mocy 204 KM. Druga ma silnik, który produkuje aż 265 KM, a samochód katapultuje się do setki po imponujących 6,9 s. To jedyna Skoda Enyaq iV, która ma napęd na wszystkie koła. Enyaq iV 80, jak i 80x mają na pokładzie baterie o pojemności 82 kWh. W zależności od pojemności akumulatorów, mocy ładowarki oraz poziomu uzupełnienia prądu (80 lub 100 proc.) czas potrzebny na uzupełnienie energii wynosi od 40 min. do 7,5 godz.

Sprawdź ofertę

Skoda Enyaq iV – bogate wyposażenie

Jak przystało na nowoczesny samochód Skoda Enyaq iV ma bardzo bogate wyposażenie standardowe zapewniające bezpieczną i komfortową podróż. W każdym samochodzie, niezależnie od wersji silnikowej, znalazły się airbagi czołowe, boczne oraz centralny i kurtyny powietrzne, asystent skrętu, utrzymanie pasa ruchu, a także dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja, nawigacja satelitarna, Bluetooth, dachowe relingi czy czujniki parkowania.

Sprawdź ofertę