Pod hasłem: „Dla niej, dla niego, dla dziecka” przygotowaliśmy zestaw płyt, wśród których każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

„Upał” Marcina Ciszewskiego, propozycja dla niego, to powieść z gatunku science fiction, przekonująco opowiadająca o planowaniu i wykonaniu zamachu terrorystycznego w centrum Warszawy.

Dla niej – „A miało być tak spokojnie” Anny Makos – to historia młodej dziennikarki uciekającej od zgiełku miasta,decydującej się na życie na wsi i realizację marzenia o otworzeniu własnej restauracji.

Dla dzieci przygotowaliśmy „Pusię, zaginioną kotkę” – opowieść o perypetiach małego futrzaka, który gubi się w śnieżnej zamieci, ale wszystko dobrze się kończy.

„Auto Świat” z audiobookami będzie kosztował 19,90 zł, poza tym – zwykłe wydanie podwójne za 2,50 zł.

Foto: Auto Świat
Auto Świat z audiobookami

„Upał” Ta historia mogła się wydarzyć naprawdę! Polecamy wszystkim miłośnikom thrillerów.

Foto: Auto Świat
Auto Świat z audiobookami

„A miało być tak spokojnie” udowadnia, że w życiu nie można niczego przewidzieć, ale czasem nie musi być to wcale takie złe.

Foto: Auto Świat
Auto Świat z audiobookami

„Pusia, zagubiona kotka” sprawi, że dzieci na tylnym siedzeniu przestaną grymasić i podczas podróży będą grzeczne!

W najnowszym numerze Auto Świata poza audiobookami znajdziecie mnóstwo ciekawych materiałów z każdej dziedziny motoryzacji.

Foto: Auto Świat
Auto Świat z audiobookami

W aktualnościach polecamy:

  • Skoda Snowman Większy SUV z CzechCitroën Wild Rubis Piękny koncepcyjny SUV, który zadebiutował podczas salonu w Szanghaju

W testach między innymi szukamy auta, w którym zmieści się 5 dorosłych osób z bagażem. Oraz testujemy podrasowane Volvo XC60 i sprawdzamy czy warto kupic hybrydową Toyotę Auris.

Dział używane to test dłygodystansowy Skody Superb 2.0 TSI na dystancie 100 tys. km, oraz przegląd rynku używanych kabrioletów.

Jeśli interesują Was porady to warto sprawdzić które części można tanio zregenerować, oraz jak uniknąć radarowych pułapek.

Zapraszamy do lektury.