Na widok ADAMa w tej wesołej inspirowanej muzyką stylizacji aż chce się śpiewać. Oparte na klasycznym połączeniu kremowej bieli i czerni auto przyciąga uwagę odważnymi detalami w kolorze czerwonym Red'n'Roll, takimi jak przednia listwa z logo oraz obudowy lusterek.

Zawadiacki charakter samochodu podkreślają obręcze kół Swiss Blade w kolorze czarnym z intensywnie niebieską obwódką. Całość dopełnia geometryczna grafika Thunderbolt umiejscowiona na masce. Obok tak odjazdowego auta nie sposób przejść obojętnie.

Projekt ADAMa ROCKS o nazwie „I love music” najbardziej spodobał się internautom i użytkownikom mediów społecznościowych, który głosowali w polskiej edycji konkursu zorganizowanego pod hasłem „Stwórz swojego unikalnego ADAMa”. Zwycięski projekt został wprowadzony do oferty jako wersja limitowana i właśnie debiutuje na polskim rynku. Autorką ADAMa „I love music” jest Klaudia Laskowska z Ostrołęki, która odebrała właśnie zaprojektowane przez siebie auto w swoim rodzinnym mieście.

„Bardzo się cieszę, że ADAM ROCKS w wersji „I love music” zyskał największą popularność w konkursie. Jest on odzwierciedleniem mojego stylu i charakteru. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że moje wymarzone auto powstało w rzeczywistości” – mówi Klaudia Laskowska. „Opel ADAM to komfortowy i funkcjonalny miejski samochód, z łatwością mogę nim zaparkować. Fantastycznie się prowadzi i świetnie wygląda. Jestem przekonana, że moja muzyczna wersja będzie przyciągać spojrzenia” – dodaje Klaudia.