Jeżdżąc, można zauważyć wiele naklejek na samochodach, które często wskazują na zainteresowania czy hobby właściciela danego auta. Wśród takich nalepek są również te, które pokazują umiłowanie do samochodu, którym kierowca się porusza.

Jedną z takich naklejek jest żółty znaczek, który z daleka przypomina markę Ferrari, jednak kiedy przyjrzymy mu się z bliska, to okazuje się, że na środku nalepki zamiast konia jest... łoś. W dodatku stojący na dwóch łapach, podobnie jak koń z logo włoskiej marki. Różnicą jest także to, że na górze widnieje napis Volvo.

Dalsza część tekstu znajduje się pod materiałem wideo

Dlaczego jest tam łoś? Odpowiedź jest bardzo prosta, marka Volvo pochodzi ze Szwecji. Kraj ten znany jest z surowego klimatu i mroźnych zim, jest tam też dużo lasów, w których żyją właśnie łosie. Zwierzę to na naklejce jest więc nawiązaniem do kraju, z którego pochodzi ten producent.

Następnym razem, widząc zabawną naklejkę z łosiem stojącym niczym koń, możemy być pewni, że mamy do czynienia z wielkim fanem marki Volvo, który zakochany jest w swoim samochodzie.