W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

DS 3 Crossback – elegancki hatchback

DS 3 Crossback zachwyca nietuzinkową stylistyką nadwozia i wnętrza. Z racji kompaktowych wymiarów świetnie spisuje się podczas jazdy w mieście. Jednocześnie okazuje się wystarczająco przestronny, żeby zapewnić wygodę podczas dłuższych wypraw. Szeroka gama obejmuje nie tylko silniki benzynowe o mocy 100, 130 i 155 KM czy diesle generujące 110 lub 130 KM, lecz także elektryczną jednostkę o mocy 136 KM. Po naładowaniu baterii na 100 proc. autem można pokonać 341 km w cyklu mieszanym.

Sprawdź oferty

DS 4 – futurystycznie ukształtowany

DS 4 ma nadwozie, w którym jednocześnie wyrażono nowoczesność i piękno. Za sprawą wąskich reflektorów i obniżającej się ku tyłowi linii bocznych okien wyczuwa się tu sportową atmosferę. Wnętrze wykończone szlachetnymi materiałami prezentuje się równie efektownie jak nadwozie. Auto napędzane jest jednym z trzech silników do wyboru. W wersjach benzynowej i wysokoprężnej do dyspozycji mamy 130 KM. Z kolei w odmianie E-Tense pracuje układ hybrydowy typu plug-in o mocy 225 KM. Po naładowaniu baterii do pełna w trybie elektrycznym można pokonać 55 km.

Sprawdź oferty

DS 7 Crossback – SUV dla indywidualistów

Jeżeli lubisz SUV-y i nietuzinkową stylistyka, to interesującą propozycją jest DS 7 Crossback. Przestronny, funkcjonalny i wyjątkowo komfortowy, a pod względem wyglądu nie dorównuje mu żaden rywal. Każdy znajdzie napęd adekwatny do indywidualnych upodobań. Możesz wybierać spośród trzech rodzajów silników – benzynowego o mocy 180 KM, diesla o mocy 130 KM oraz hybrydy typu plug-in, której układ w przednionapędowej wersji generuje 225 KM, a w modelu 4x4 - aż 300 KM. Na pełnej baterii w elektrycznym trybie można przejechać do 53 km.

Sprawdź oferty

DS 9 E-Tense – więcej niż limuzyna

Reprezentacyjna limuzyna to nie tylko luksusowe wykończenie szlachetnymi materiałami, bogate wyposażenie czy wysoki komfort jazdy. W DS 9 do tych zalet dołożono jeszcze indywidualny styl. Samochód występuje wyłącznie jako hybryda typu plug-in, ale za to w dwóch wersjach mocy. W przypadku przedniego napędu do dyspozycji jest 250 KM i zasięg w trybie elektrycznym 75 km. Z kolei układ hybrydowy odmiany 4x4 generuje aż 360 KM i pozwala na osiągnięcie "setki" po imponujących 5,6 s. W tym przypadku zasięg na prądzie wynosi 62 km.

Sprawdź oferty