W skład zestawu Alpinestars Racer Supermatic wchodzi koszulka, spodnie i rękawiczki Radar Flight, które nazywają się inaczej niż reszta kompletu, ale kolorystycznie jak i stylistycznie pasują do linii Racer Supermatic.

Koszulka Alpinestars Racer Supermatic

Wykonana jest z przewiewnego poliestru. Jej lekko przedłużony tył osłania plecy motocyklisty, nawet w czasie jazdy w pochylonej pozycji. Rękawy bluzy wykończone są wygodnymi ściągaczami, a kołnierzyk miłą dla skóry mikrofibrą.

Koszulka jest trwała, a jej kolorowe nadruki są odporne na działanie promieniowania UV, co zapobiega wyblaknięciu na słońcu. Dostępna jest w rozmiarach od S do 2XL. Wybierając rozmiar pamiętać należy, że pod naszą koszulkę powinien zmieścić się zestaw ochraniaczy (buzer lub zbroja).

Spodnie Alpinestars Racer Supermatic

Spodnie Alpinestars Racer Supermatic uszyte są z nylonu i poliestru, materiałów odpornych na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Należy jednak uważać przy ich kontakcie z wysoką temperaturą i styku z rozgrzanymi elementami motocykla, jak np. układ wydechowy. Spodnie Alpinestars Racer Supermatic mają wzmocnienia w okolicach kolan. Od wewnętrznej strony, w miejscu w którym trzymamy nogami nasz motocykl posiadają wszyte wstawki ze sztucznej skóry. Dzięki niej nie rysujemy motocykla, a także mamy pewniejszy jego chwyt.

Elastyczne, rozciągliwe wstawki zapewniają idealne dopasowanie spodni Alpinestars Racer Supermatic do sylwetki jeźdźca - wstawki możemy znaleźć w ważnych dla wygody miejscach, czyli w strefie kolan, w kroczu i biodrach. Biodra chronione są dodatkowymi wkładkami z pianki, które wpinane są na rzep wewnątrz spodni. Zwężane nogawki, pozbawione zamków i nap, pozwalają na wygodne ułożenie spodni w butach.

Spodnie serii Racer Supermatic trzymają się na biodrach bez paska dzięki gumowemu ściągaczowi, regulacji w pasie oraz zapięciu na wygodną, regulowaną klamerkę typu mikrolock.

Dostępne rozmiary to: 30, 32, 34, 36, 38, 40.

Rękawice Alpinestars

Rękawice Alpinestars serii Radar Flight to typowo letni produkt, który zapewnia komfort jazdy i doskonałe wyczucie manetek oraz dźwigni, zapewniając przy tym podstawową ochronę. Zewnętrzna cześć rękawic Radar Flight wykonana jest z przewiewnego poliestru, wewnętrzna zaś z materiału o nazwie Clarino - zbliżonego wizualnie do zamszu, który ma właściwości redukujące powstawanie odcisków. Wewnętrzna część rękawic na palcach wskazujących i środkowych (odpowiedzialnych za obsługę dźwigni hamulca oraz sprzęgła) wyposażona jest w silikonowe nadruki, które polepszają pewność chwytu dźwigni. Rękawice pewnie trzymają się na dłoniach dzięki zapięciu w nadgarstku, którego pasek zakończony jest rzepem. Dostępne rozmiary to S-2XL.

Rękawice Alpinestars  Radar Flight
Rękawice Alpinestars Radar Flight

Cena:

  • Cena za koszulkę Alpinestars Racer Supermatic to 140 zł
  • Cena za spodnie Alpinestars Racer Supermatic to 400 zł
  • Cena za rękawiczki Alpinestars Radar Flight to 120 zł

Cały zestaw można nabyć u oficjalnego polskiego importera Alpinestars, firmy Inter Motors:

Koszulka:

https://intermotors.pl/szukaj?controller=search&orderby;=position&orderway;=desc&poscats;=&search;_query=3761517&submit;_search=Szukaj

Spodnie:

https://intermotors.pl/szukaj?controller=search&orderby;=position&orderway;=desc&poscats;=&search;_query=3721517&submit;_search=Szukaj

Rękawice:

https://intermotors.pl/szukaj?controller=search&orderby;=position&orderway;=desc&poscats;=&search;_query=Radar+Flight&submit;_search=Szukaj