W tekście i zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Volvo XC60 – rodzina go polubi

XC60 zaprasza bogatym wyposażeniem seryjnym, a także ekskluzywnie wykończonym i przestronnym wnętrzem. W obu rzędach siedzeń jest dużo luzu na wysokości kolan, a i nad głowami nie brakuje przestrzeni. Atutem sprzyjającym rodzinnemu podróżowaniu jest pojemny bagażnik, który mieści 483-1410 l. Prowadzący ma wygodną pozycję za kierownicą, a obsługa urządzeń pokładowych poprzez ekran dotykowy i za pomocą tradycyjnych przycisków wymaga przyzwyczajenia, ale okazuje się intuicyjna.

Sprawdź cenę

Volvo XC60 – zelektryfikowane napędy

W każdej wersji spalinowe silniki wspomagane są przez elektryczne jednostki. Jako miękka hybryda występuje zarówno diesel o mocy 197 KM, jak i benzyniaki generujące 197 KM lub 250 KM. Silniki benzynowe i Diesla wspomagane są przez 14-konne silniki elektryczne. SUV dostępny jest z napędem na przód lub na wszystkie koła. W wyposażeniu standardowym jest 8-stopniowy "automat".

Sprawdź cenę

Volvo XC90 – nawet dla siedmiu osób

Flagowy SUV Volvo robi wrażenie dużym nadwoziem. Zaletą karoserii jest ponadczasowa stylistyka z reflektorami z charakterystycznym motywem młota Thora. Zewnętrzne wymiary przekładają się na przestronne wnętrze. Jest ono tak duże, że swobodnie mieści nawet trzy rzędy siedzeń, więc autem może podróżować nawet 7 osób. Pasażerowie mogą rozkoszować się miłymi w dotyku materiałami. Rodzinnym potrzebom powinien sprostać duży bagażnik o pojemności 709-1886 l.

Sprawdź cenę

Volvo XC90 – mocy zawsze pod dostatkiem

Jeżeli cenisz silniki zapewniające dobre osiągi, a przy tym liczysz na niskie zużycie paliwa, to dobrym wyborem będzie jednostka Diesla o mocy 197 KM. Alternatywę dla niej stanowi benzynowy silnik generujący 250 KM. W modelach MHEV spalinowe jednostki są wspomagane przez elektryczne, generujące 14 KM (tzw. miękka hybryda). Jest też propozycja dla najbardziej wymagających — na szczycie oferty plasuje się aż 455-konna odmiana T8 eAWD, przyspieszająca do 100 km/h w 5,8 s.

Sprawdź cenę