W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Renault Kangoo Van E-Tech – praktyczność to norma

Ten model występuje z jedną wielkością nadwozia (dł./szer./wys. – 4486/1919/1864 mm), ale dzięki pomysłowym rozwiązaniom oraz optymalnemu wykorzystaniu części ładunkowej do dyspozycji mamy aż 3,9 m3 przestrzeni do wykorzystania. Łatwy dostęp do przedziału towarowego możliwy jest przez drzwi umieszczone na tylnej ścianie auta oraz za sprawą systemu Open Sesame by Renault. Co to takiego? Z prawej strony nadwozia nie ma środkowego słupka, więc po odsunięciu tylnych drzwi i otwarciu przednich mamy szeroki dostęp do ładowni.

Sprawdź ofertę

Renault Kangoo Van E-Tech – 120 elektrycznych koni

Samochód jest napędzany elektryczną jednostką generującą 120 KM oraz 245 Nm. Sprawna jazda to efekt dobrego przyspieszenia. Dostawcy jeżdżący głównie po mieście docenią fakt, że od 0 do 50 km/h auto przyspiesza już w 4 s. W zależności od wybranej wersji Kangoo Van E-Tech można rozpędzić do 120 km/h lub 135 km/h. Niezależnie od prędkości podróżuje się komfortowo (wygodne siedzenia, optymalnie skonfigurowane zawieszenie) oraz w kompletnej ciszy.

Sprawdź ofertę

Renault Kangoo Van E-Tech – nawet 300 km zasięgu

Elektryczny dostawczak Renault ma pod podłogą akumulatory (takie umieszczenie zapobiega zmniejszeniu części towarowej) o pojemności 45 kWh. Po naładowaniu ich na 100 proc. można pokonać nawet 300 km (wg WLTP), więc jazda nie musi wcale ograniczać się wyłącznie do terenu miasta. Przy wykorzystaniu ładowarki o mocy 11 kW prąd w baterii (15-80 proc.) będzie uzupełniony po ok. 2 godz. i 40 min. Możliwe jest również ładowanie prądem stałym o mocy 80 kW — wtedy już po 37 min energia będzie uzupełniona w 80 proc., a to oznacza możliwość pokonania około 170 km. W mieście to w zupełności wystarczający dystans.

Sprawdź ofertę