Od dnia światowej premiery na prestiżowym paryskim salonie nowy Chevrolet Trax ma zachwycać i urzekać tłumy. W nowej, sportowej i dojrzalszej odsłonie na stoisku firmy pojawi się również Chevrolet Spark, czyli najpopularniejszy europejski model marki.

Na stoisku firmy będzie również można podziwiać Chevrolety: Code 130R oraz Tru 140S, czyli dwa pojazdy koncepcyjne skierowane do młodych kierowców, przez których zostały one wyjątkowo entuzjastycznie przyjęte na innych tego typu imprezach motoryzacyjnych. Natomiast specjalna wersja modelu Trax przyozdobiona barwami klubu Manchester United podkreśli zaangażowanie firmy w światowy futbol.

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową firmy Chevrolet, którą zaplanowano na 27 września, od godz. 18:00 do 18:15 (CET). Zostaną tam przedstawione nasze światowe i europejskie premiery.

Od godz. 17:30 na stoisku Chevroleta można będzie poczuć amerykańską atmosferę przy zimnym piwie, winie oraz przepysznych przekąskach. Serdecznie zapraszamy do nas, a po zakończeniu konferencji prasowej, również na koncert charyzmatycznego Robert Trainor Band.

Chevrolet przygotował także kilka prawdziwych atrakcji dla kibiców piłki nożnej. W Strefie Kibica Manchesteru United przedstawiciele prasy oraz zwiedzający będą mogli robić sobie zdjęcia w miękkich fotelach ze stadionu Old Trafford ozdobionych logo marki Chevrolet. Po wybraniu najładniejszego zdjęcia będzie je można wysłać na adres email lub konto w serwisach Facebook i Twitter.