Główna atrakcją na paryskim stoisku będzie nowa Kia Rio, ale także będą prezentowane inne modele po większym lub mniejszym liftingu.

W roku modelowym 2017 zmieniła się Kia Carens, która doczekała się nowej przedniej części nadwozia i lepszego wyposażenia. Na wybranych rynkach model ten będzie dostępny z pakietem Eco Pack, który oferuje turbodiesel 1.7 CRDi o mocy 116 KM z systemem start-stop i zmodyfikowaną przekładnią oraz opony Michalin z mniejszym współczynnikiem tarcia.

Kia Soul ma tylko nieznacznie zmodyfikowany design nadwozia. We wnętrzu zamontowano nowy system multimedialny współpracujący z systemem iOS lub Android.

Największą nowością tego modelu jest czterocylindrowy silnik 1.6 T-GDI o mocy 204 KM (znany z modelu cee’d GT), który współpracuje z dwusprzęgłową siedmiostopniową przekładnią automatyczną. Ta wersja wyróżnia się zmodyfikowanym przednim zderzakiem z przednim paskiem, podwójną końcówka rury wydechowej oraz 18-calowymi obręczami kół z metali lekkich. Ma też większe tarcze hamulcowe przednich kół.

Zmodernizowane modele trafią do sprzedaży jeszcze przed końcem 2016 r.