Regulamin

Partnerzy

Nextbase Osram Onet Premium

Nagrody

6× Nextbase 522GW + Rear Window Cam + karta SSD 64GB

Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości QHD i bezprzewodowo łączy się z telefonem. Do szyby jest przymocowana wygodnym magnetycznym uchwytem. W połączeniu z tylną kamerą jest w stanie rejestrować wszystkie niebezpieczne sytuacje na drodze i ubezpiecza kierowcę.

Rear Window Cam

10× kompresor OSRAM TYREinflate 4000

Przenośne urządzenie zdolne do napompowania opony w 3,5 minuty. O wygodę obsługi dbają czytelny wyświetlacz LED i dodatkowe światło mogące oświetlić obszar roboczy. W pamięci można zapisać ciśnienia dla czterech pojazdów.

OSRAM TYREinflate 4000

5× pakiet Onet Premium

Onet Premium to platforma integrująca ofertę serwisów treści płatnych.

W ramach pakietu i jednej subskrypcji użytkownicy Onet Premium mają zapewniony nielimitowany dostęp do artykułów premium od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców takich, jak: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Kontynenty, POLITICO, Die Welt, Przegląd Sportowy, Bild, Auto Świat, Komputer Świat, Noizz oraz ekskluzywnych materiałów przygotowanych przez redakcję Onetu. Subskrybenci otrzymują także wydania prasowe tytułów w wersji PDF, dostęp do archiwum, a także do nowej aplikacji Onet Audio i Newsweek Learning English - pierwszego opiniotwórczego magazynu do nauki języka angielskiego. Subskrypcja Onet Premium daje również dostęp do materiałów Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i video i nie obejmuje autopromocji).

Onet Premium