Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Jak zdać egzamin na Prawo jazdy? - Odcinek 10 - Jak wykonać manewr zatrzymania się w wyznaczonym miejscu?

19 gru 14 15:18

„Kiedyś należy się zatrzymać” to ostatni odcinek z serii filmów instruktażowych w ruchu drogowym „Jak zdać egzamin państwowy”.

„Kiedyś należy się zatrzymać” to ostatni odcinek z serii filmów instruktażowych w ruchu drogowym „Jak zdać egzamin państwowy”.

Opisujemy jak prawidłowo wykonać hamowanie do zatrzymanie się w wyznaczonym miejscu wskazując zasadnicze różnice między tym sposobem zatrzymania się na jezdni a hamowaniem awaryjnym. Na koniec rozważamy zagadnienie związane z racjonalnym używaniem kierunkowskazu podczas takiego zatrzymania się jak również podczas włączania się do ruchu, które następuje po zatrzymaniu się.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej