Tym razem do studia zaprosiliśmy Piotra Kupichę – muzyka, którego przeboje znają chyba wszyscy. "A gdy jest już ciemno", "Jak anioła głos", "No pokaż na co cię stać", to tytuły, na dźwięk których zaczynamy nucić w głowach piosenki. Łukasz Bąk od swojego gościa wyciągnął znacznie więcej niż pokaz jego możliwości wokalnych unplugged. Jakie auta ma w swoim garażu artysta, czym dojeżdża na koncerty, a nawet jak – w zupełnie nietypowy sposób – stracił kiedyś prawo jazdy. Sprawdziliśmy też, czy nie powinien stracić go znowu.

Na tym jednak nie koniec z autami należącymi do gwiazd. W tym odcinku wyruszamy w podróż do Gdyni, by jako pierwsi obejrzeć i przetestować spalinowego Mercedesa Dariusza Tigera Michalczewskiego, którego legenda boksu wystawiła właśnie na sprzedaż w serwisie Gratka.

Na deser test redakcyjny nowej Toyoty C-HR — zwinnego SUV-a, który swoim futurystycznym designem i dynamicznym silnikiem hybrydowym może skraść serca nie tylko fanów marki. To, czy ma szansę pobić wynik sprzedażowy poprzedniej generacji, sprawdzają Piotr Szypulski i Hubert Kłoda.