Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Forza Italia: zlot miłośników włoskiej motoryzacji

2 wrz 17 19:50

Ok. 250 załóg przyjechało na zlot miłośników włoskiej motoryzacji zorganizowany przez klub Forza Italia

Udostępnij
0
Skomentuj

Szósty coroczny zlot wielbiciele włoskich marek tym razem wyznaczyli w pałacu w Smoszewie (niedaleko Zakroczymia i Nowego Dworu Mazowieckiego).

Najliczniej pojawili się alfiści – przybyło ponad 150 załóg modelami z lat 70. 80. i 90. Nie brakowało też współczesnych modeli. Do Smoszewa licznie stawili się także właściciele Fiatów, były też Lancie, Maserati, Lamborghini i Ferrari. Klasą samą dla siebie było Ferrari Dino 246 GT z 1971 r.

W galerii prezentujemy zdjęcia najciekawszych modeli.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Roman Dębecki / Auto Świat

Forzaitalia 2017: zlot miłośników włoskiej motoryzacji

Forzaitalia 2017: zlot miłośników włoskiej motoryzacji – pałac w Smoszewie

Forza Italia: zlot miłośników włoskiej motoryzacji (slajd 1 z 28)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego