Niekwestionowana gwiazda wystawy Paris Motor Show z 1955 roku - Citroën DS - świętuje w tym roku swoje 60. urodziny. Jako ukłon w stronę tej wyjątkowej rocznicy, zespół Citroën Abu Dhabi WRT przedstawił całkowicie nowe barwy DS 3 WRC, które będą obowiązywać od Rajdu Monte Carlo. Biało-czerwono-złote malowanie zostało wzbogacone o imponujących rozmiarów napis „60” umieszczony w tylnej części nadwozia.

Początek nowego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata, będzie okazją do przedstawienia dwóch nowych partnerów zespołu. Oficjalny dostawca urządzeń do pomiaru czasów w rajdach WRC od 2013 roku - Certina - znajdzie się na karoseriach pojazdów i kombinezonach zawodników. Szejk Khalid Al Qassimi, Kris Meeke i Mads Ostberg będą nosić zegarki tej słynnej szwajcarskiej marki.

Od lat mocno zaangażowany w sport motorowy - producent wyposażenia samochodów - firma Sparco, staje się oficjalnym dostawcą

Citroën Racing. To szerokie partnerstwo obejmuje wszystkie serie w których uczestniczy Marka, włączając w to WRC, WTCC i mistrzostwa dla zawodników prywatnych.