Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nie ustąpiła pierwszeństwa pieszym - straciła prawo jazdy

8 gru 15 18:27

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 32-letniej kobiecie prawo jazdy

Udostępnij
0
Skomentuj
Nieustąpienie pierwszeństwa pieszym Nieustąpienie pierwszeństwa pieszym Foto: KWP w Bydgoszczy / Policja

Bydgoszczanka nie ustąpiła pierwszeństwa pieszym i ominęła inne pojazdy, które zatrzymały się przed przejściem. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (03.12.2015), wówczas policjanci z bydgoskiej „drogówki”, jadąc nieoznakowanym radiowozem ulicą Nakielską w Bydgoszczy, zatrzymali się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić przejście przez jezdnię czekającym osobom. Jadący lewym pasem citroen, ominął radiowóz i wjechał na przejście, na którym znajdowali się już piesi. Niebezpieczne zachowanie kierowcy zostało nagrane przez policyjny rejestrator.

Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy samochodu do kontroli, okazało się, że kieruje nim 32-letnia bydgoszczanka. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, ponieważ w rażący sposób naruszyła obowiązujące przepisy oraz stworzyła realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Za popełnione wykroczenie kierująca odpowie teraz przed sądem.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej