- czytamy w komunikacie Circle K. Jakie są szczegóły akcji promocyjnej?

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Circle K - rabat na paliwo w majówkę

W przeciwieństwie do Orlenu Circle K nie rozpocznie promocji już dziś, ale jej warunki dla niektórych mogą być korzystniejsze niż te oferowane przez Orlen. Co Circle K zaoferuje kierowcom?

Od 30 kwietnia do 5 maja na stacjach sieci będzie można tankować z rabatem w wysokości 30 gr na litrze w przypadku oleju napędowego i benzyny (paliwa standardowe miles i premium milesPLUS). 10 gr na litrze zaoszczędzą posiadacze aut napędzanych gazem LPG.

Jak skorzystać z promocji? Jak pisze Circle K w komunikacie, należy:

  1. Zatankować minimum 20 litrów paliwa.
  2. Skorzystać z karty lojalnościowej Extra (można ją założyć na stacji benzynowej Circle K).
  3. "Cieszyć się niższą ceną do 50 litrów na jedno tankowanie!".

Promocja na paliwo na stacjach Circle K i Orlen

Co ważne, promocja na Circle K jest ograniczona do 50 l paliwa podczas jednego tankowania, ale nie ma limitu liczby tankowań w okresie trwania promocji (30 kwietnia-5 maja). To inaczej niż w przypadku Orlenu, który rabatuje maksymalnie 100 l paliwa (2 tankowania do 50 l paliwa na jedno tankowanie).

Promocja paliw na stacjach Orlen trwa od piątku 26 kwietnia do 5 maja br., do godz. 23:59. W tym czasie można uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie. To pierwsze ograniczenie wspomnianej promocji. Kolejnym jest ograniczenie jej zasięgu do osób, które:

  • są użytkownikami programu Vitay albo
  • są zarejestrowani w aplikacji Orlen Vitay lub
  • posiadają tradycyjną, plastikową kartę Vitay.

Orlen daje jednak kierowcom coś jeszcze, o czym nie ma mowy w przypadku rabatów na Circle K. Szczegóły promocji Orlenu opisaliśmy w tym tekście: Orlen - promocja na paliwo w majówkę.