• Promocja paliw na stacjach Orlenu potrwa od 26 kwietnia do 5 maja
  • Ceny na wszystkie paliwa zostaną obniżone o 30-40 gr na litrze. Od czego zależy wysokość zniżki?
  • Orlen zapowiedział też promocję dla posiadaczy samochodów elektrycznych. Ta wystartuje 1 maja

Orlen - promocja na paliwo na majówkę

Promocja paliw na stacjach Orlen trwa od piątku 26 kwietnia do 5 maja br., do godz. 23:59. W tym czasie można uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie. To pierwsze ograniczenie wspomnianej promocji. Kolejnym jest ograniczenie jej zasięgu do osób, które:

  • są użytkownikami programu Vitay albo
  • są zarejestrowani w aplikacji Orlen Vitay lub
  • posiadają tradycyjną, plastikową kartę Vitay.

Przeczytaj też: Circle K już odpowiedział na promocję Orlenu. "U nas bez limitów"

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Nowi i obecni uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay mogą zatankować dowolne paliwo (Efecta lub Verva) taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. Do 5 maja klienci wszystkich stacji Orlen w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie do 100 litrów paliwa. Będą też rabaty dla posiadaczy aut elektrycznych.

Orlen - promocja na ładowanie aut elektrycznych w majówkę

Z rabatów na ładowanie skorzystają także użytkownicy pojazdów elektrycznych, zarejestrowani w aplikacji Orlen Charge. Dla nich promocja rozpocznie się 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23.59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji Orlen Charge będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach Orlen i punktach ładowania Energi z Grupy Orlen.