W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

MINI Cooper SE – idealne do miasta

Auto napędzane jest 184-konnym silnikiem elektrycznym, który umożliwia przyspieszenie do "setki" już po 7,3 s. Na pokładzie znajduje się bateria o pojemności netto 28,9 kWh i po naładowaniu jej na 100 proc. można pokonać nawet 200 km w mieście.

Sprawdź cenę

MINI Cooper SE – idealne do miasta

Podróżowaniu w takich warunkach sprzyja także świetna zwrotność oraz niewielkie wymiary ułatwiające parkowanie. Co ważne, zewnętrzna wielkość nie przekłada się na rozplanowanie wnętrza, które okazuje się całkiem przestronne.

Sprawdź cenę

MINI 5d spełnia także rodzinne oczekiwania

MINI w 5-drzwiowej wersji udowadnia, że mały samochód może być jednocześnie wystarczająco funkcjonalne, żeby zaspokoić potrzeby rodziny. Łatwy dostęp do wnętrza to zasługa dwóch par drzwi.

Sprawdź cenę

MINI 5d spełnia także rodzinne oczekiwania

Z kolei bezproblemowe wkładanie walizek do pojemnego bagażnika (278-941 l) to zasługa dużego otworu załadunkowego, wysoko unoszonej klapy oraz nisko poprowadzonego progu. MINI 5d dostępne jest jako Cooper z benzynowym silnikiem o mocy 136 KM bądź jako Cooper S o mocy 178 KM. W tej postaci 100 km/h uzyskuje się już po 6,7 s.

Sprawdź cenę

MINI JCW – ze sportowymi genami

MINI John Cooper Works oznacza sportowe doznania w czystej postaci. Dba o nie silnik o mocy 231 KM, który pozwala rozpędzić samochód do 100 km/h w czasie 6,1 s. Z kolei perfekcyjne prowadzenie zapewnia sportowy układ jezdny. Efekt? Frajda z jazdy na zakrętach, w które auto wpisuje się idealnie.

Sprawdź cenę

MINI JCW – ze sportowymi genami

Wszystko to uzupełniono efektowną stylistyką ze spoilerami, potężną atrapą chłodnicy, dużymi alufelgami oraz podwójnym układem wydechowym. Z kolei we wnętrzu znajdziecie m.in. aluminiowe pedały, świetnie leżącą w dłoniach kierownicę oraz sportowe fotele z dobrym bocznym podparciem.

Sprawdź cenę