CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.254.424.051.95
Średnio4.554.694.312.10
Najdrożej4.784.954.592.34

Nowy Auto Świat Classic (3/2017) juz w sprzedaży

31 maja, 11:11
Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Classic 3/2017 Auto Świat Classic 3/2017 Foto: Auto Świat / Auto Świat

W tym roku wyjątkowo długo trzeba było czekać na odpowiednie warunki do jazdy klasykami. Ale już w majowy weekend odbyło się wiele rajdów i zlotów.

W połowie maja odbyły się dwie duże imprezy wystawowe – warszawska Auto Nostalgia i Oldtimer Show Warsaw w Nadarzynie. Szkoda, że obie zorganizowano w jednym terminie, choć dla fanów tematyki spoza stolicy była to okazja, żeby podczas jednej wizyty w Warszawie zobaczyć, co ma do zaoferowania każda z imprez.

W najnowszym wydaniu magazyny „Auto Świat Classic” polecamy m.in. unikatowy reportaż o motoryzacji w Erytrei – kraju, gdzie nie tylko z motoryzacyjnego punktu widzenia czas zatrzymał się pół wieku temu. Nawet jedna z dzielnic stolicy – Asmary – nazywa się Alfa Romeo! Auta, które w Europie traktowane są z szacunkiem przynależnym oldtimerom, w tym izolującym się od świata państwie mają przed sobą jeszcze lata ciężkiej pracy.

Nie mogło tez zabraknąć materiału o 60-leciu Syreny. Cokolwiek o niej mówić, był to nasz pierwszy własny samochód osobowy po wojnie, który powstał dzięki entuzjazmowi i zapałowi inżynierów, nie tylko z FSO.

Mniej drzwi, więcej elegancji. Samochody coupe nie tylko są piękne, lecz także często mają wyjątkowa historię. Tym razem przedstawiamy pięć ekscytujących modeli tego typu.

Milion szczęśliwych rodzin. Cokolwiek by powiedzieć o tym pojeździe – z dzisiejszego punktu widzenia zaprojektowanym w sposób pozostawiający wiele do życzenia – w ówczesnej Czechosłowacji był on tym, czym u nas Maluch. „Setka” zmotoryzowała kraj.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

To tylko wybrane tematy z najnowszego wydania magazyny „Auto Świat Classic” 3/2017, który jest dostępny w sprzedaży od 31 maja 2017 r.

Zapraszamy do lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 36/2017 już w sprzedaży a w nim m.in. prezentacja trzeciej generacji Porsche Cayenne; pierwsza jazda nowym VW Polo; porównanie Volvo XC60 z Audi Q5 i Mercedesem GLC; test Forda Ka+; mandaty z zagranicy; najlepsze kamerki samochodowe; Mercedes Klasy C w teście 100 tys. km; ranking kompaktowych kombi za 10 tys. zł oraz Lamborghini Aventador S.
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej