Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.274.554.171.79
Średnio4.504.694.411.98
Najdrożej4.934.854.832.17

Nowy Auto Świat Classic (3/2017) juz w sprzedaży

31 maja 17 11:11

W tym roku wyjątkowo długo trzeba było czekać na odpowiednie warunki do jazdy klasykami. Ale już w majowy weekend odbyło się wiele rajdów i zlotów.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Classic 3/2017 Auto Świat Classic 3/2017 Foto: Auto Świat / Auto Świat

W połowie maja odbyły się dwie duże imprezy wystawowe – warszawska Auto Nostalgia i Oldtimer Show Warsaw w Nadarzynie. Szkoda, że obie zorganizowano w jednym terminie, choć dla fanów tematyki spoza stolicy była to okazja, żeby podczas jednej wizyty w Warszawie zobaczyć, co ma do zaoferowania każda z imprez.

W najnowszym wydaniu magazyny „Auto Świat Classic” polecamy m.in. unikatowy reportaż o motoryzacji w Erytrei – kraju, gdzie nie tylko z motoryzacyjnego punktu widzenia czas zatrzymał się pół wieku temu. Nawet jedna z dzielnic stolicy – Asmary – nazywa się Alfa Romeo! Auta, które w Europie traktowane są z szacunkiem przynależnym oldtimerom, w tym izolującym się od świata państwie mają przed sobą jeszcze lata ciężkiej pracy.

Nie mogło tez zabraknąć materiału o 60-leciu Syreny. Cokolwiek o niej mówić, był to nasz pierwszy własny samochód osobowy po wojnie, który powstał dzięki entuzjazmowi i zapałowi inżynierów, nie tylko z FSO.

Mniej drzwi, więcej elegancji. Samochody coupe nie tylko są piękne, lecz także często mają wyjątkowa historię. Tym razem przedstawiamy pięć ekscytujących modeli tego typu.

Milion szczęśliwych rodzin. Cokolwiek by powiedzieć o tym pojeździe – z dzisiejszego punktu widzenia zaprojektowanym w sposób pozostawiający wiele do życzenia – w ówczesnej Czechosłowacji był on tym, czym u nas Maluch. „Setka” zmotoryzowała kraj.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

To tylko wybrane tematy z najnowszego wydania magazyny „Auto Świat Classic” 3/2017, który jest dostępny w sprzedaży od 31 maja 2017 r.

Zapraszamy do lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 8/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. prezentacja nowej generacji Kii Ceed; pierwsza jazda nowym Audi A7 Sportback; porównanie SUV-ów z różnych stron świata; test Dacii Duster II; Hyundai Ioniq Electric w zimowych warunkach; raport - czy już czas na auta elektryczne w Polsce?; naprawiamy elektryczne szyby; poszukiwane kompakty z drugiej ręki; używane BMW serii 5 E39; nowa Toyota Land Cruiser na bezdrożach Namibii.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej