Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowy Auto Świat Classic (3/2017) juz w sprzedaży

31 maja 17 11:11

W tym roku wyjątkowo długo trzeba było czekać na odpowiednie warunki do jazdy klasykami. Ale już w majowy weekend odbyło się wiele rajdów i zlotów.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Classic 3/2017 Auto Świat Classic 3/2017 Foto: Auto Świat / Auto Świat

W połowie maja odbyły się dwie duże imprezy wystawowe – warszawska Auto Nostalgia i Oldtimer Show Warsaw w Nadarzynie. Szkoda, że obie zorganizowano w jednym terminie, choć dla fanów tematyki spoza stolicy była to okazja, żeby podczas jednej wizyty w Warszawie zobaczyć, co ma do zaoferowania każda z imprez.

W najnowszym wydaniu magazyny „Auto Świat Classic” polecamy m.in. unikatowy reportaż o motoryzacji w Erytrei – kraju, gdzie nie tylko z motoryzacyjnego punktu widzenia czas zatrzymał się pół wieku temu. Nawet jedna z dzielnic stolicy – Asmary – nazywa się Alfa Romeo! Auta, które w Europie traktowane są z szacunkiem przynależnym oldtimerom, w tym izolującym się od świata państwie mają przed sobą jeszcze lata ciężkiej pracy.

Nie mogło tez zabraknąć materiału o 60-leciu Syreny. Cokolwiek o niej mówić, był to nasz pierwszy własny samochód osobowy po wojnie, który powstał dzięki entuzjazmowi i zapałowi inżynierów, nie tylko z FSO.

Mniej drzwi, więcej elegancji. Samochody coupe nie tylko są piękne, lecz także często mają wyjątkowa historię. Tym razem przedstawiamy pięć ekscytujących modeli tego typu.

Milion szczęśliwych rodzin. Cokolwiek by powiedzieć o tym pojeździe – z dzisiejszego punktu widzenia zaprojektowanym w sposób pozostawiający wiele do życzenia – w ówczesnej Czechosłowacji był on tym, czym u nas Maluch. „Setka” zmotoryzowała kraj.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

To tylko wybrane tematy z najnowszego wydania magazyny „Auto Świat Classic” 3/2017, który jest dostępny w sprzedaży od 31 maja 2017 r.

Zapraszamy do lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej