Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Jak doszło do tego wypadku?

8 paź, 11:29

Przemysłowe kamery w Atlancie zarejestrowały dziwny wypadek. Na nagraniu widać, jak Mazda szybko wjeżdża na pusty parking, a na końcu... ląduje na dachu.

Udostępnij
0
Skomentuj
Dachowanie w Atlancie w USA Dachowanie w Atlancie w USA Foto: youtube.com

Na nagraniu widać, jak coraz bardziej rozpędzająca się Mazda zjeżdża z drogi na parking przy Marietta Street w północno-zachodniej Atlancie, a na końcu wjeżdża na dach pobliskiego budynek i ląduje ostatecznie na dachu.

Kierowcą samochodu był 63-letni Stanley Clarke, który tłumaczył, że jego noga zablokowała się między pedałem gazu i hamulca. Jego tłumaczenie może potwierdzać fakt, że nawet po tym, jak samochód wylądował na dachu, jego koła nadal się kręciły. Mimo że wypadek wyglądał groźnie, mężczyzna doznał jedynie niewielkich obrażeń.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej