Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Warsaw Moto Show: święto fanów motoryzacji

27 paź 17 13:57

W czterech halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą zgromadzono w sumie ok. tysiąca pojazdów różnych klas. Cała ekspozycja zajmuje powierzchnię 100 tys. metrów kwadratowych.

Udostępnij
0
Skomentuj

Mnóstwo atrakcji przygotowano dla zwiedzających Warsaw Moto Show: 10 premier nowych modeli aut osobowych, pokazy modeli zdalnie sterowanych, pokazy Air-ride, czyli aut tańczących w rytm muzyki, pokazy driftu z możliwością zajęcia miejsca na fotelu pasażera, pokazy stuntu, czyli jazdy figurowej na motocyklu, prezentacje detailingu, czyli profesjonalnego upiększania aut.

Targi odwiedzi legenda Dakaru – Jutta Kleinschmidt – pierwsza kobieta w historii, która wygrała ten ekstremalny rajd (w 2001 r.). Jutta spotka się z publicznością w sobotę 28 października o 14.30 w hali F (wystąpi w towarzystwie Rafała Sonika – także zwycięzcy rajdu Dakar, ale w kategorii quadów). Drugie spotkanie z Juttą zaplanowano w niedzielę o 13.30 – również w hali F.

Na Warsaw Moto Show będzie można zobaczyć tuning aut na żywo – przeróbkę sportowego Lexusa RCF. Swoje podrasowane auta wystawiają także bracia Collins – Rafał i Grzegorz, Polacy na codzień pracujący w swoim warsztacie w Londynie. Pokazy driftu i stuntu na terenach między halami zaplanowane są na sobotę (13-16.30) oraz niedzielę (13-16.30).

Warsaw Moto Show odbywa się w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, tuż przy Trasie Katowickiej. Bilety normalne kosztują 100 zł na wejście w piątek 27 października oraz 50 zł w sobotę lub w niedzielę. Bilety kupione online są o 10 zł tańsze. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie. Dojazd z centrum Warszawy – bezpłatnymi autobusami kursującymi co godzinę.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej