Na salonie samochodowym w Szanghaju zaprezentowano specjalną, limitowaną serię modelu, która nad tylnymi lampami jest przyozdobiona „prawdziwymi” skrzydłami. Smart forjeremy powstał we współpracy ze znanym projektantem Jeremym Scottem. Skrzydła to jeden z ulubionych motywów Scotta, regularnie pojawiający się w jego kolekcjach.

Obudowy bocznych lusterek i wlot powietrza limitowanego smarta forjeremy pokrywa lakier alubeam. Kontrastują z nim panele nadwozia oraz obręcze Monoblock o średnicy 16 oraz 17 cali w kolorze śnieżnej bieli. Kąciki lusterek i tylną lotkę zdobią emblematy z podpisem "by Jeremy Scott".

Biel dominuje również w kabinie - fotele i panele drzwi, gałkę zmiany biegów (wersja benzynowa), kierownicę oraz elementy konsoli środkowej obszyto białą skórą, na siedzeniach i drzwiach wzbogaconą o diamentowe przeszycia. Dla odmiany, górną część deski rozdzielczej pokrywa czarna skóra, kontrastująca z białą nicią. Elegancki wystrój podkreślają tworzywa w kolorze alubeam oraz welurowe dywaniki z podpisem "Jeremy Scott".

Produkcja „skrzydlatego” Smarta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Limitowana seria jest dostępna jako coupé w trzech wersjach napędowych, dwóch elektrycznych: electric drive o mocy 75 KM i 82-konnej Brabus electric drive, a także w w benzynowej, również od Brabusa, z benzynowym silnikiem o mocy 102 KM. Podstawowa odmiana kosztuje 33 333 euro.