Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Najpiękniejsze Warszawy i Syreny na Placu Defilad

18 wrz 16 23:05

Legendy polskiej motoryzacji wciąż „na chodzie”. Na warszawskim Placu Defilad pojawiło się kilkadziesiąt znakomicie zachowanych egzemplarzy.

Udostępnij
0
Skomentuj

Organizatorzy zaprosili na ten niecodzienny zlot nie tylko właścicieli Warszaw i Syren, ale także posiadaczy oldtimerów innych marek. Jednak najwięcej zainteresowania wzbudzały legendy PRL-u, które wciąż z powodzeniem służą swoim właścicielom.

Zapraszamy do naszej galerii.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej