Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Najpiękniejsze Warszawy i Syreny na Placu Defilad

18 wrz 16 23:05

Legendy polskiej motoryzacji wciąż „na chodzie”. Na warszawskim Placu Defilad pojawiło się kilkadziesiąt znakomicie zachowanych egzemplarzy.

Udostępnij
0
Skomentuj

Organizatorzy zaprosili na ten niecodzienny zlot nie tylko właścicieli Warszaw i Syren, ale także posiadaczy oldtimerów innych marek. Jednak najwięcej zainteresowania wzbudzały legendy PRL-u, które wciąż z powodzeniem służą swoim właścicielom.

Zapraszamy do naszej galerii.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej