Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Harley-Davidson świętuje w Pradze 115-urodziny

7 lip, 11:00

Prawie 100 tys. gości z 77 krajów i ponad 60 tys. najwspanialszych motocykli. Najwięcej gości przyjechało z Niemiec, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, ale jest wśród nich także polska reprezentacja.

Udostępnij
0
Skomentuj

W czterodniowej imprezie uczestniczą nie tylko miłośnicy marki Harley-Davidson z Europy. Do Pragi dotarła także 100 osobowa ekipa z Indii, 9 uczestników z Chin oraz motocykliści z USA, Meksyku i Brazylii. Jednym z najważniejszych gości jest Karen Davidson, prawnuczka założyciela legendarnej marki.

Warto dodać, że praski klub Harley-Davidson, który świętuje 90-lecie, jest najstarszym na świecie. Czesi są miłośnikami jednośladów. W 10 mln kraju zarejestrowanych jest prawie 1 mln motocykli.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z przejazdu motocykli najbardziej reprezentacyjnym miejscem czeskiej stolicy, jakim niewątpliwie jest popularny „Václavák”, czyli Václavské náměsti (Plac Wacława).

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 47/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nasz nowy plebiscyt Moto Awards 2018, dodatek specjalny jakie opony warto wybrać, supertest Forda Focusa, porównanie Fiat Panda 4x4 kontra Suzuki Jimny oraz test Hyundaia Komny w wersji elektrycznej. Zapraszamy do lektury!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej