Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Największe bagażniki w segmencie D

28 maja 14 15:54

Kombi to jedne z bardziej poszukiwanych aut na rynku. Kufer którego samochodu w tym segmencie jest największy?

Udostępnij
0
Skomentuj

W naszym zestawieniu nie zabrakło legendy pakowności – Volvo. Czy szwedzkie kombi pokona międzynarodową konkurencję?

Samochody kombi cieszą się ogromną popularnością. Ale który z nich wybrać, gdy nie chcesz wozić psa na tylnej kanapie? Dzięki dużemu bagażnikowi możesz mu zafundować własny pokój na kołach. A i tak zostanie jeszcze trochę miejsca na zakupy. Dzięki nim przewiezienie telewizora lub łóżka z Ikei nie będzie problemem.

Sprawdzamy czy Skoda Octavia 4x4 sprawdzi się w terenie

Nowa czeszka w terenie może wiele zdziałać. Do tego ogromny i ustawny kufer i można jechać na wycieczkę w góry. Testowany model miał zadziorny czerwony lakier i bogate wyposażenie. Czy to auto idealne?

Nie do każdego wejdzie tyle samo bagażu, ale każdy na pewno pozwoli na zabranie całej rodziny wraz z dobrodziejstwem inwentarza.

Nie trzeba będzie wozić nic na kolanach, bo w bagażniku zabrakło miejsca. Ale uwaga nie wszystkie kufry są jednakowo ustawne. Nie wszystkie po rozłożeniu oparć mają płaską podłogę, wreszcie nie wszystkie są wystarczająco pakowne.

Nasze zestawienie uwzględnia pojemność bagażnika (VDA) w wersji osobowej i z rozłożonymi oparciami tylnych foteli.

Na pełną funkcjonalność kombi składają się jednak inne czynniki, jak choćby otwór załadunkowy. A to jest bardzo trudno mierzalny element.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej