Auto Świat

CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.434.834.431.77
Średnio4.764.934.621.93
Najdrożej5.715.104.922.19

To jest nowy Opel Zafira

24 lut 11 23:19
Udostępnij
0
Skomentuj

Chociaż jeszcze w wersji studyjnej, ale produkcyjna nie będzie się zbytnio od niej różnić. Po raz pierwszy auto to zobaczymy już 1 marca 2011 roku podczas dnia prasowego międzynarodowego salonu samochodowego w Genewie

Design nadwozia powiela styl znany już z modeli Insignia i Astra, a także możemy znaleźć elementy znane z Opla Ampera. Najbardziej zaskakuje wnętrze, które jest nie tylko pojemne, ale wyjątkowo funkcjonalne i wygodne.

Zobacz wszystko na temat

To jest nowy Opel Zafira

Pojazd przeznaczony jest dla siedmiu osób, ma panoramiczny dach i fotele klasy biznes. Opel Zafira Tourer Concept napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności skokowej 1.4 l z turbodoładowaniem i systemem Strat/Stop.

Podczas salonu samochodowego w Genewie Opel zaprezentuje jeszcze kilka innych modeli koncepcyjnych.

Poleć
Udostępnij
0

Przeczytaj również:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 23.05.2015 od godziny 00:00 do 24.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.

Przeczytaj również

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej