Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Kierowca Mustanga poczuł się jak na Dzikim Zachodzie

11 maja, 10:23

Ignorował znaki ograniczenia prędkości, zakazu wyprzedzania i podwójną linię ciągłą. Wszystkie wykroczenia kierowcy czerwonego Mustanga nagrali policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem.

Udostępnij
0
Skomentuj
. . Foto: Policja.pl

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Białe Błota. Nieoznakowany patrol zatrzymał kierowcę amerykańskiego samochodu pędzącego z prędkością 150 km/h - o 60 km/h za szybko. Funkcjonariusze naliczyli mu w sumie 15 punktów karnych.

43-letni mężczyzna nie poczuł skruchy, lekceważył popełnione wykroczenia i odmówił przyjęcia mandatu, bo dalej musiałby się już pilnować. Kierowca Mustanga tłumaczył się, że trudno jest jechać wolno ponad 400-konnym samochodem. W związku z tym policjanci skierowali wniosek o jego ukaranie do sądu.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej