Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Skoda Superb – jeszcze bogatsze wyposażenie

29 maja 17 15:07

Flagowa Skoda Superb otrzyma jeszcze bogatsze wyposażenie, m.in. fotel kierowcy z masażem.

Udostępnij
0
Skomentuj

Nowe wyposażenie pojawi się w Superbach z roku modelowego 2018 – czyli pod koniec roku 2017. Oferowane będzie zarówno w sedanach, jak też w kombi.

Jedna z zapowiadanych nowości to rozbudowany system Care Connect z funkcją automatycznego wyzwania pomocy po kolizji auta. Pomoc może być wezwana w pełni automatycznie – auto łączy się z centrum ratunkowym (gdy kierowca lub pasażerowie są nieprzytomni) lub po naciśnięciu guzika alarmowego umieszczonego na podsufitce, w okolic przedniej szyby.

Inne zmiany wprowadzane do Superbów to: powiększony z 8 do 9,2 cala ekran systemu Columbus (nawigacja i sterowanie funkcjami rozrywkowymi).

W nowych Superbach system SamrtLink+ pozwala na wymianę informacji między smartfonem a samochodem oraz obsługę wybranych aplikacji smartfona na ekranie umieszczonym na desce rozdzielczej.

Nowego Superba będzie trudniej zarysować na parkingu – a to dzięki nowemu systemowi czujników, które naprzód ostrzegą kierowcę i przeszkodach, a gdy ten nie zareaguje – wyhamują auto.

Superb dostanie także nowy fotel kierowcy, z funkcją masażu (opcja). Będzie ona dostępna tylko w tych modelach, które mają fotele elektrycznie sterowane z wentylacją i pamięcią ustawień.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej