Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Oldtimer Warsaw Show 2016 – 1000 klasyków w Nadarzynie

14 maja 16 15:28

Oldtimer Warsaw Show 2016 to największe spotkanie miłośników pojazdów zabytkowych w Polsce, podczas którego można zobaczyć największe gwiazdy motoryzacji z różnych epok

Udostępnij
0
Skomentuj

Zainteresowanie motoryzacją zabytkową jest w Polsce coraz większe. Organizowanych jest wiele imprez, które przyciągają liczne rzesze właścicieli klasyków i ich miłośników. Organizowana po raz pierwszy w halach targowych w podwarszawskim Nadarzynie z całą pewnością przejdzie do historii polskiej motoryzacji jako sukces organizatorów.

To wydarzenie o szerokim zasięgu tematycznym. Zwiedzający mogli podziwiać nie tylko zabytkowe pojazdy z lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecie, ale także powojenne klasyki, które jeszcze z polskich dróg pamięta najstarsze pokolenie.

W dwóch halach Ptak Warsaw Expo wystawiono ponad 1000 pojazdów, co jest niewątpliwym ewenementem w historii polskiej motoryzacji. Było kilka ciekawych ekspozycji tematycznych jak m.in. legendarne Mustangi na stoisku Auto Świat Classic, prototypy PRL-u, liczne Mercedesy oraz amerykańskie krążowniki. Do tego dodać należy pojazdy wojskowe i motocykle.

To kolejna impreza motoryzacyjna organizowana przez Ptak Warsaw Expo, która jest sukcesem organizatorów.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej