Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Osiem klasyków dla dużych rodzin

10 kwi 15 00:00

Tym razem w jednym miejscu, zgromadziliśmy 8 klasycznych aut, mieszczących co najmniej 7 pasażerów. Obok samochodów pokaźna gromadka dzieci – najsurowszych testerów pojazdów rodzinnych.

Udostępnij
0
Skomentuj

Radość z posiadania klasycznego samochodu jest największa wtedy, gdy możemy używać go na co dzień, z całą rodziną, a nie tylko od święta.

Ale czy samochody sprzed kilkunastu lat nadają się na rodzinne autobusy do przewozu dzieci i dużych bagaży?

Jeśli rodzina rozrasta się ponad miarę i średnią krajową, a stan domowego budżetu na to pozwala, oczywistym rozwiązaniem jest siedmiomiejscowy van. Praktyczny, obły i... nudny do granic możliwości.

Telewizorki w zagłówkach i miejsca do podłączenia iPoda to atrakcja dla małoletnich pasażerów, ale nie dla kierowcy! W najlepszym razie zamiast vana wchodzi w rachubę wyrośnięty SUV – nie tak praktyczny jak van, ale przynajmniej dający pozory „wolności”. Kiedyś w takiej sytuacji, w krajach, w których zakup auta nie był uzależniony od uzyskania urzędowego przydziału, bardziej oczywistym wyborem było porządne kombi z trzema rzędami siedzeń.

Van? A kto chciałby jeździć autem na bazie furgonetki? Najwyżej oszołomieni ziołem hipisi! Warto powspominać te stare, dobre czasy. Właśnie dlatego w jednym miejscu, zgromadziliśmy 8 klasycznych aut, mieszczących co najmniej 7 pasażerów. Obok samochodów pokaźna gromadka dzieci – najsurowszych testerów pojazdów rodzinnych.

Nowe vany są do siebie tak podobne, że gdyby pozamieniać znaczki na ich maskach, tylko znawcy zauważyliby manipulację. W przypadku naszych rodzinnych klasyków taka pomyłka na pewno nie grozi. Każdy z nich jest wyjątkowy.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Auto Bild Klassik / Auto Świat

Citroen CX D Familiale

Są tacy, którzy twierdzą, że CX w wersji Break lub Familiale przypomina karawan. I co z tego? Czy znacie jakiekolwiek inne auto, które przy takich gabarytach wyglądałoby równie zgrabnie, a przy tym byłoby równie praktyczne?

Osiem klasyków dla dużych rodzin (slajd 1 z 25)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego