Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Test lampy warsztatowej Philips RCH21

2 mar 17 16:04

Niewielka lampka Philips RCH21 to wbrew pozorom poważne i przydatne narzędzie

Udostępnij
0
Skomentuj

Mimo skromnych gabarytów daje dużo światła (producent deklaruje 240 lumenów w trybie pełnej mocy i 120 lumenów w trybie ekologicznym) o barwie zbliżonej do białej, dzięki czemu oświetlane nią przedmioty zachowują naturalne kolory.

Bardzo sprytnie pomyślana jest obudowa lampy – jej głowica znajduje się na przegubie, który pozwala kierować światło w wybrane miejsce. Lampę można stawiać, kłaść, wieszać na wbudowanym, obrotowym haczyku, przytwierdzać do metalowego podłoża, korzystając z mocnego, wbudowanego magnesu.

Jeśli lampa spadnie, rozdepczemy ją, zalejemy wodą lub nawet rozpuszczalnikiem, nic groźnego nie powinno się z nią stać – obudowa jest szczelna (zgodna ze standardem IP54) i odporna na uderzenia (wg normy IK07).

Rzeczywiście, trudno ją zepsuć, co skwapliwie sprawdziliśmy. Wbudowany akumulator ma wytrzymać nawet 1500 cykli ładowania, a w trybie ekologicznym lampa świeci przez ok. 6 godzin na jednym ładowaniu. Ciekawa funkcja: w trybie gotowości w lampie błyska czerwona dioda LED, ułatwiając jej zlokalizowanie.

Nasza ocena:

Poręczna i bardzo praktyczna obudowa. Lampa zabiera mało miejsca, można ją umieścić nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Wbudowany akumulator wystarcza na kilka godzin pracy. Sprzęt jest odporny na zalanie – i to nie tylko wodą. Na minus zaliczamy wysoką cenę – 270 zł oraz brak możliwości ładowania poza stacją dokującą.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Test lampy warsztatowej Philips RCH21 (slajd 1 z 7)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego