Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Najważniejsze premiery salonu samochodowego w Genewie

7 mar, 11:00

To już 88. święto fanów światowej motoryzacji odbywające się w Genewie. W tym roku gorących nowości również nie zabrakło. Zapraszamy na wirtualny spacer po salonie.

Udostępnij
0
Skomentuj

Prezentujemy najważniejsze premiery z punktu widzenia kupującego. Skupiliśmy się na zupełnie nowych generacjach samochodów produkcyjnych, które niebawem trafią do salonów sprzedaży w Polsce.

Geneva Motor Show - praktyczne informacje

Dni 6 i 7 marca są zarezerwowane dla prasy, natomiast publiczność będzie mogła oglądać ekspozycje od 8 do 18 marca. Godziny otwarcia to 10.00-20.00 od poniedziałku do piątku i 9.00-19.00 w soboty i niedziele. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 16 CHF, a dla dzieci (6-16 lat) – 9 CHF. Szczegółowe informacje na temat dojazdu, parkingów itp. można znaleźć pod adresem: www.gims.swiss/en/

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej