Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Najważniejsze premiery salonu samochodowego w Genewie

7 mar, 11:00

To już 88. święto fanów światowej motoryzacji odbywające się w Genewie. W tym roku gorących nowości również nie zabrakło. Zapraszamy na wirtualny spacer po salonie.

Udostępnij
0
Skomentuj

Prezentujemy najważniejsze premiery z punktu widzenia kupującego. Skupiliśmy się na zupełnie nowych generacjach samochodów produkcyjnych, które niebawem trafią do salonów sprzedaży w Polsce.

Geneva Motor Show - praktyczne informacje

Dni 6 i 7 marca są zarezerwowane dla prasy, natomiast publiczność będzie mogła oglądać ekspozycje od 8 do 18 marca. Godziny otwarcia to 10.00-20.00 od poniedziałku do piątku i 9.00-19.00 w soboty i niedziele. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 16 CHF, a dla dzieci (6-16 lat) – 9 CHF. Szczegółowe informacje na temat dojazdu, parkingów itp. można znaleźć pod adresem: www.gims.swiss/en/

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej