Ankieta znajdująca się na naszej stronie internetowej www.auto-swiat.pl pozwoli poznać Wasze ulubione marki i modele, auta, o których marzycie. Nikt w Polsce nie przeprowadza tak szerokich badań z kierowcami, nikt ich nie pyta o to, czy są zadowoleni ze swojego samochodu. A przecież dyskutujemy o tym codziennie, wymieniamy uwagi, dzielimy się kłopotami.

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 8/2014 w kioskach i na tabletach

Teraz jest okazja do tego, by zabrać głos w szerszym gronie, zatem gorąco do tego zachęcamy. Wiemy, że firmy samochodowe bardzo interesują się tym, jak kierowcy oceniają ich produkty. Nie ulega wątpliwości, że Wasze opinie wyrażone w Narodowym Auto Teście wpływają np. na ceny lub wyposażenie aut, jakość serwisu, ceny części zamiennych. Dlatego Wasz głos jest naprawdę ważny.

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

A jeśli nie chce Ci się iść po najnowszy numer Auto Świata do sklepu, możesz go kupić w wersji elektronicznej. Jesteśmy pierwszym w Polsce pismem motoryzacyjnym, które oferuje swoje treści w wersji na iPady i tablety z systemem Android. Znajdziesz w niej więcej materiałów multimedialnych oraz specjalnie przygotowany treści.

Najnowszy numer 8/2014 tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI -Mercedes klasy S Coupe, Renault Twingo, Peugeot 108, Skoda Octavia Scout i zimówka Continentala

TESTY –Pięć kombi: Honda Civic, Ford Fokus, Opel Astra, Kia cee’d i Toyota Auris. Porównanie Hyundaia i10 i Nissana Micra oraz Mitsubishi Outlander i Volvo XC60 D4

PORADY –Czy będzie serwis i części do Chevroleta, jak dbać o turbinę oraz drogie płyny do spryskiwaczy.

UŻYWANE –Test długodystansowy Hondy Jazz i alfabetyczny przegląd marek – litera M.

PONADTO –Nietypowe wyścigi w USA oraz czy warto procesować się z ubezpieczycielem.

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 8/2014 w kioskach i na tabletach