Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Stereofoniczny Bluetooth

10 lip 06 01:00
Udostępnij
0
Skomentuj

Qstarz BH Q395S - stereofoniczne słuchawki, które mogą służyć zarówno do słuchania muzyki, jak i nadają się do wykorzystania w roli uniwersalego zestawu umożliwiającego bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu. W komplecie wraz ze słuchawkami i mikrofonem znajduje się adapter audio pozwalający bezprzewodowo przesłać sygnał z dowolnego urządzenia audio pod warunkiem, że jest ono wyposażone w standardowe wyjście typu jack. Do odbierania i kończenia rozmowy telefonicznej wystarczy zaledwie jeden przycisk. Czas rozmów z wykorzystaniem zestawu wynosi 8 godzin, czuwania do 180 godzin. Sugerowana cenato 429 zł.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej