Model
ALFA ROMEO produkował ten model Brera w latach 2005 - 2010. Każda z 1 wariantów ALFA ROMEO Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 ma posiadającą 2 drzwi karoserię, o długości 4413 mm, szerokości 1830 mm i wysokości 1372 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w ALFA ROMEO Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 4 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1975 kg
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Brera
Silnik
W tej odmianie ALFA ROMEO Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 posiada pojemność 3195 cm3. Jego moc to 260 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) automatycznej. W tym modelu ALFA ROMEO Brera znajduje się napęd AWD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model ALFA ROMEO Brera posiada jeszcze 6 wersji.
Wyposażenie
Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 w wersji Sky View Q4 Q-tronic to jedna z 6 wersji, modelu Brera 3.2 24V JTS MR`05 939. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji ALFA ROMEO Brera 3.2 24V JTS MR`05 939 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela wykazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych ALFA ROMEO Brera 3.2 24V JTS MR`05 939
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Brera |
| Generacja | 939 |
| Wersja | Sky View Q4 Q-tronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2009 |
| Pojemność silnika | 3195 cm³ |
| Moc | 191 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1975 kg |
| Szerokość | 1830 mm |
| Długość | 4413 mm |
| Wysokość | 1372 mm |
| Pakiety |
|