Model
ALFA ROMEO Mi.To Distinctive to samochód dla 4 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 3 drzwi. Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 Distinctive to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4063 mm, a pozostałe wymiary to: 1720 mm (szerokość) oraz 1446 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji ALFA ROMEO Mi.To przypada na lata 2008 - 2018.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Mi.To
Silnik
Pod maską Mi.To pracuje jednostka napędowa o pojemności 1368 cm3. Prezentowany Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada silnik o mocy 105 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową ALFA ROMEO Mi.To występuje w 11 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 8 edycji wyposażenia, a ten Mi.To to wersja Distinctive. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 - dane techniczne dla wszystkich odmian nadwoziowych występujących w latach 2008 - 2018.
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Mi.To |
| Generacja | 955 |
| Wersja | Distinctive |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1368 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1550 kg |
| Szerokość | 1720 mm |
| Długość | 4063 mm |
| Wysokość | 1446 mm |
| Pakiety |
|