Model
ALFA ROMEO produkowała ten model Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 w latach 2008 - 2018 w 2 wariantach wyposażenia. Każda z 2 wersji ma 3 -drzwiową karoserię o długości 4063 mm, szerokości 1720 mm i wysokości 1446 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 4 jadących pasażerów. Masa tego modelu ALFA ROMEO wynosi 1550 kg.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Mi.To
Silnik
Pod maską ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 znajdziemy silnik o 120 KM mocy i pojemności 1368 cm3. Jest to jeden z 11 silników, które ALFA ROMEO przewidział dla tego modelu. Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 jest ich 2 ).
Wyposażenie
W katalogu wytwórca założył łącznie aż 2 wersji wyposażenia. Prezentowany Mi.To to wersja TB Distinctive. Takie samochód nosi oznaczenie Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V LPG MR`08 955 istnieje w 1 wersjach nadwozia oraz w 2 wariantach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Mi.To w latach 2008 - 2018
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Mi.To |
| Generacja | 955 |
| Wersja | TB Distinctive |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna / gaz LPG |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1368 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1550 kg |
| Szerokość | 1720 mm |
| Długość | 4063 mm |
| Wysokość | 1446 mm |
| Pakiety |
|