Model
5 -drzwiowy CITROËN C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1524 mm wysokości. Szerokość ma 1728 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 3941 mm. C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 był produkowany przez CITROËN w latach 2009 - 2020 w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o CITROËN C3 Aircross
Silnik
Pod maską C3 II działa jednostka napędowa o pojemności 1199 cm3. Prezentowany C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 82 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową CITROËN C3 II występuje w 18 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
CITROËN C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 w wersji Seduction. Jest to jedna z 8 wariantów wyposażenia, którą CITROËN przewidział do tego modelu C3 II. Szczegóły specyfikacji CITROËN C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla CITROËN C3 II 1.2 12V PureTech MR`13 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C3 II |
| Generacja | II |
| Wersja | Seduction |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 60 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1525 kg |
| Szerokość | 1728 mm |
| Długość | 3941 mm |
| Wysokość | 1524 mm |
| Pakiety |
|