Model
5 -drzwiowy CITROËN C3 Picasso 1.6 VTi MR`09 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1620 mm wysokości. Szerokość ma 1730 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4087 mm. C3 Picasso 1.6 VTi MR`09 był produkowany przez CITROËN w latach 2008 - 2020 w 5 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o CITROËN C3 Picasso
Silnik
CITROËN - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model C3 Picasso. W wypadku tego modelu CITROËN C3 Picasso liczba wersji silnikowych wynosi: 11. Prezentowany model C3 Picasso 1.6 VTi MR`09 posiada silnik o pojemności 1598 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 120 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 5 wersji wyposażenia. W wypadku tego wariantu jest to C3 Picasso 1.6 VTi MR`09 SX Pack. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
CITROËN C3 Picasso 1.6 VTi MR`09 - dane techniczne dla wszystkich wariantów nadwoziowych występujących w latach 2008 - 2020.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C3 Picasso |
| Generacja | I |
| Wersja | SX Pack |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1753 kg |
| Szerokość | 1730 mm |
| Długość | 4087 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Pakiety |
|