Model
CITROËN C4 Cactus Shine Pack Aut. to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. C4 Cactus 1.2 MR`18 E6 Shine Pack Aut. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4170 mm, a pozostałe wymiary to: 1714 mm (szerokość) oraz 1480 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia poprawną przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji CITROËN C4 Cactus przypada na lata 2014 - 2020.
Czytaj więcej o CITROËN C4 Cactus
Silnik
Pod maską CITROËN C4 Cactus 1.2 MR`18 E6 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 1199 cm3. W rzeczonej wersji CITROËN C4 Cactus generuje moc maksymalną na poziomie 131 KM. Opisywany model CITROËN C4 Cactus 1.2 MR`18 E6 Shine Pack Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 6-biegowa.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 12 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to C4 Cactus 1.2 MR`18 E6 Shine Pack Aut.. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych CITROËN C4 Cactus 1.2 MR`18 E6. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 12 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C4 Cactus |
| Generacja | I |
| Wersja | Shine Pack Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 96 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1625 kg |
| Szerokość | 1714 mm |
| Długość | 4170 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Pakiety |
|