Model
5 -drzwiowy CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1489 mm wysokości. Szerokość liczy 1789 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4329 mm. C4 1.6 e-HDI MR`11 był produkowany przez CITROËN w latach 2010 - 2018 w 8 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 znajdziemy motor o 116 KM mocy i pojemności 1560 cm3. Jest to jeden z 14 silników, które CITROËN przewidział dla tego modelu. C4 1.6 e-HDI MR`11 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w C4 1.6 e-HDI MR`11 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku C4 1.6 e-HDI MR`11 jest ich 8 ).
Wyposażenie
C4 1.6 e-HDI MR`11 w wersji Seduction to jedna z 8 wersji, modelu C4 1.6 e-HDI MR`11. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela demonstruje dane techniczne poszczególnych wersji CITROËN C4 w latach 2010 - 2018
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C4 |
| Generacja | II |
| Wersja | Seduction |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 85 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1825 kg |
| Szerokość | 1789 mm |
| Długość | 4329 mm |
| Wysokość | 1489 mm |
| Pakiety |
|