Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - CITROËN - wyposażył C4 w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1489 mm pojazd ma 4329 mm długości i 1789 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1810 kg. CITROËN produkował C4 1.6 e-HDI MR`11 w 8 wersjach w latach 2010 - 2018.
Silnik
Pod maską CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 działa jednostka o pojemności 1560 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 116 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CITROËN przewidział 14 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W katalogu producent zaplanował łącznie aż 8 wersji wyposażenia. Prezentowany C4 to wersja Vitamin. Takie auto nosi oznaczenie C4 1.6 e-HDI MR`11.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak prezentują się dane techniczne dla CITROËN C4 1.6 e-HDI MR`11 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C4 |
| Generacja | II |
| Wersja | Vitamin |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 85 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1810 kg |
| Szerokość | 1789 mm |
| Długość | 4329 mm |
| Wysokość | 1489 mm |
| Pakiety |
|